Asya Aksesuar

Biz Kimiz?

Asya Aksesuar Alüminyum

Her ölçekte evsel, endüstriyel ve Yapı sektöründe kullanılmak üzere Alüminyum İspanyolet Kollar, Alüminyum Kapı Kolları, Alüminyum Kapı Aksesuarları, Elektrikli El Aletleri ve Makinalar, Taş ve Testereler, Ankraj ve Bant Grubu, Ölçüm Aletleri ve Takım Çantaları, Dış Cephe Malzemeleri ve Hilti Grubu, Matkap Uçlu Vidalar ve Çelik Dübeller, El Aletleri, Kilitler, Elektronik Kilitler, Rulmanlar, Cam Cephe Spiderleri, Cam Kapı Kolları Paslanmaz, Cam Kapı Aksesuarları, Alüminyum Mafsallar, Alüminyum Flanşlar, Alüminyum Tapalar, Alüminyum Bağlantı Ekipmanları, Alüminyum Dönüşler, Alüminyum Cam Tutucular, Alüminyum Bilezikler, Küpeşte Profilleri, Silikonlar, Yapıştırıcılar ASYA AKSESUAR’ın ana ürün portföyünü oluşturmaktadır.
Asya Aksesuar’ın kalite hedefi; rekabetçi piyasa şartlarında taahhütlerini mümkün olan en kısa zamanda tamamlamak, işveren beklentilerini eksiksiz karşılamak ve profesyonel personeli ile müşterilerine sunduğu hizmeti en üst noktalara taşımaktır. Asya Aksesuar; kalite sürekliliğinin ancak değişen ve gelişen müşteri taleplerinin, doğru ve ekonomik şekilde tamamlanmasıyla olacağının bilincindedir. Bu nedenle iş geliştirme faliyetlerine her zaman önem vermektedir. Sistematik olarak sürdürdüğü araştırma, geliştirme, inceleme ve ölçümler ile yeniliklere öncülük eder. Satın almadan, satış sonrasına kadar tüm faaliyetlerinde dikkat edilen ana prensip ilk seferde doğruyu yapmak ve sürekli gelişme ile firmanın rekabet gücünü arttırmaktır. Bu amaçla ASYA AKSESUAR, malzeme tedarikçilerini özenle seçer ve onlarla kurmuş olduğu stratejik iş ilişkilerini daha iyiye götürmek için çaba harcar. Asya Aksesuar iş sürecindeki kritik noktaları tespit ederek hata ve uygunsuzlukları önleyici tedbirler alır. Teknolojik gelişmeleri takip eder ve çağdaş uygulamalarla hizmet kalitesini arttırır

Asya Aksesuar

Misyon ve Vizyonumuz

  • Asya Aksesuar

    Misyonumuz

    Kaliteyi, güvenirliği, çevre ve doğal kaynakların korunması hassasiyetini gözeten, uzman kadrosuyla pazara yenilikçi ürünler sunan ve kalitesi ile ülkede isim sahibi olmayı isteyen bir kurum olmayı vizyon olarak benimsemiş bulunmaktayız.

  • Asya Aksesuar

    Vizyonumuz

    Güçlü finansman yapısı, firmanın gelişimini, teknolojinin gelişimine paralel sürdürecek deneyimli ve uzman kadrosu ile ülke sanayisine hizmet veren öncü bir kuruluş olmak.

Bizimle İletişime Geçin?

info@asyakaksesuar.com